Dr Irena Eris EYE ZONE Krem korygujący cienie i obrzęki pod oczami SPF20 15ml - OKAZJE Oceń produkt:

od 86,94 PLN

oszczędzasz do 24%

  • Producent: Dr Irena Eris
  • Kategoria: Kremy pod oczy
  • Działanie: zmniejszające cienie, rozjaśniające
  • Pojemność: 15 ml
Krem Korygujący Cienie i Obrzęki pod Oczami SPF 20 to genialne rozwiązanie pielęgnacyjne, które gwarantuje świeżość spojrzenia i atrakcyjne rozświetlenie skóry wokół oczu.
pionierska technologia oparta na autorskim, opatentowanym kompleksieTioProMarix, hamującym cykl starzenia, regeneruje uszkodzenia struktury skóry wywołane przez promienie UV, zanieczyszczenia środowiska i stres. Progresywny tetrapeptyd w połączeniu z kompleksem proteinowym niweluje zaczerwienienia skóry wokół oczu, obniża obrzęki pod oczami i redukuje zmarszczki. Spojrzenie odzyskuje świeżość (74%*), skóra pod oczami staje się rozjaśniona (74%*), objętość zmarszczek zniża się do 22%*. Zawarte w kremie filtry chronią delikatną skórę pod oczami przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA i UVB. Dzięki zawartości finezyjnych pigmentów, krem pełni także funkcję subtelnego korektora pod oczy, zapewniając efekt naturalnego rozświetlenia i maskując cienie pod oczami.
*badania w Pracowni Badań in vivo Centrum Naukowo- -Badawczego Dr Irena Eris.
Sposób użycia:
Krem polecany do użytkowania na dzień, na skórę wokół oczu. Niewielką liczba kremu, subtelnie wklepać, opuszkiem palca serdecznego, uważając, by nie dostał się do worka spojówkowego.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Kremy pod oczy