• Producent: FARMONA
  • Kategoria: Kremy pod oczy
  • Działanie: regenerujące

Farmona Anti Pollution Rewitalizująco-Odświeżający Krem Roll-on Pod Oczy 15mlKrem ze specjalnym aplikatorem w postaci kulki idealnie odświeży skórę pod oczami, eliminując cienie i opuchlizny. Preparat sprawdzi się w pielęgnacji każdego rodzaju cery, niezwykle sugerowany osobom funkcjonującym w zanieczyszczonym środowisku, narażonym na stres, promieniowanie UV oraz palącym papierosy.Sposób użycia: Niewielką ilość preparatu subtelnie rozprowadzić za pomocą aplikatora na skórze wokół oczu z uwzględnieniem górnej powieki i wzdłuż łuku brwiowego.

Uważaćprodukt nie dostał się do oczu. Stosować rano i/lub wieczorem i jako odświeżenie w ciągu dnia. Dla wzmocnienia efektu chłodzenia polecamy przechowywać preparat w lodówce.komponenty:PRONALEN BIO - PROTECT – kompleks ekstraktów roślinnych chroniących skórę przed uszkodzeniami wywołanymi poprzez toksyczne substancje - metale ciężkie, gazy i promieniowanie UV.

Hamuje lipoperoksydację i przeciwdziała formowaniu wolnych rodników.DNA REPAIR SYSTEM – biofunkcyjny ekstrakt oparty na nukleotydach rewitalizujących i stymulujących syntezę protein, m.in. Filagryny i kolagenu.

broni komórkowe DNA przed fotostarzeniem i stresem oksydacyjnym wywołanym przez promieniowanie UV i zwiększa mechanizmy obronne skóry.KOFEINA – pobudza mikrokrążenie, dzięki swoim właściwościom drenującym, zniża cienie i opuchnięcia pod oczami.objętość: 15ml...

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Kremy pod oczy